Duben 2008

Den blbec

30. dubna 2008 v 20:05 | ja
Ahojec lidi dnes je den blbec:
1.Mam z Informatiky za5
2.Bylo mi uz delsi dobu ve skole nejak divně ...na zvraceni...takze se mnou uz delsi dobu neni moc sranda
3ma nej kamoska KATKA se pohadala s jednou z mych kamosek(PETROU).....
4 Katka mi dnes napsala ze Petra jew krava a ja ji rekla ze nevim....a tak sme se pohadaly i my dvě ..........
5Katka se se mnou jeste neusmirila........:((spis nechce!)

6. a 5. semifinálový večer/zbývá jen 6 soutěžících

30. dubna 2008 v 17:52 | já
mno jak už všichni víte v minulém kole vypadl DAvid Gránský....byl v duelu s Martinou Pártlovou....
ZBÝVÁ:mladší:Kamila Nývltová/1. byla v duelu
Starší:Jiří Zonyga/0. byl v duelu
Martina Pártlová/1. byla v duelu
Ondřej Ruml/0. byl v duelu
Skupiny:All X/1.byli v duelu
Za 5 dvanáct/0.byli v duelu
tak držte palečky svým favoritům a tady máte anketu:


Tady je to....navštěvnost

30. dubna 2008 v 17:34 | ja
Návštěvy jsem tu dala dnes....dne 30.4. ať mám taky nějaký přehled....tak tu prosím choďte lidičky a dávejte různé návrhy .....

tady tato rubrika je jen pro vás ....dělejte si tu co chcete....

30. dubna 2008 v 17:33 | já
Tak začněte lidišky začněte a pište do komentíků


gabriela montez-vanessa

30. dubna 2008 v 15:34 | ja

HIgh school musicali

30. dubna 2008 v 15:30 | ja

ashle ...

30. dubna 2008 v 15:24 | ja

video

30. dubna 2008 v 15:23 | ja

HIgh school musica

30. dubna 2008 v 14:50 | ja
video

šnek

30. dubna 2008 v 14:45 | zdroj
I'm Not Slow, I'm Slimy
Zkopírujte si tohoto šnečka na svůj blog, aby si mohl utvořit dominantní místo ve světě a mohl se stát slavným a uznávaným;-)
Pokud jste se rozhodli našeho šneka podporovat, připojte svůj podpis :
Makymarky, Satine, Klárka, Blacherry, Domushka, MuMiNkaa, aQwarEllKa , ToFFi*, Kofík, Kátě, DomulQa, Hornet, Deren, Leňuš, Vi-Vy, Tewezka, Karipka, Beruška, Kačennka, MoŇuLiNkA, ÁjinkaxxD, Magdishka, Dave:), Jirka,zizmun...

zombie

30. dubna 2008 v 14:43 | zdroj

Pokud si toto nedáš na blog tak do 7.dnů zemřeš!!!


Avrilka

29. dubna 2008 v 18:56 | zdroj
Datum narození:27.09.1984 (24 let)
Místo narození:Belleville, Ontario, Kanada
Znamení:Váhy

Životopis:Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you\'re Gone nebo Hot.....
ZDROJ?:www.nilin-blog.blog.cz

Pejsááááánci

28. dubna 2008 v 21:41 | zdroj
Ahojec lidiškyyyyyyyyyyy ...tendle zdroj ma adresu: www.pejskuv01.blog.cz

Ahojda po2

28. dubna 2008 v 21:16 | ja
Lidiškyyyyyyyyyyy pojdte nekdo se mnou spratelit bloggggggg!!!!! ja se tu jinak nudíííííííííím!!!!!!!!!!!!!!lidišky!!!

Jednorožci

28. dubna 2008 v 20:59 | zdroj

Pegassos

28. dubna 2008 v 20:58 | zdroj
Zdroj:www.zuperblog.blog.cz

Něco o jednorožcích

28. dubna 2008 v 20:57 | Zdroj
Jednorožec je legendární zvíře velmi podobné koni, ale na rozdíl od koně měl uprostřed čela jeden obvykle spirálovitý roh. Některé prameny popisují toto zvíře jako křížence jelena, lva, kozy a nosorožce. Nám známě obrázky jednorožců ovšem takové podoby nemají. Většinou se kreslí jako kůň s jelení hlavou, jedním dlouhým spirálovitým rohem uprostřed čela, kopyty jako sudokopytníci a lvím ocasem. Jednorožec je znamením síly, inteligence a čistoty a velmi často se objevoval na erbech šlechtických rodů, zvláště ve středověku se jednorožci těšili velké úctě. Podle některých pramenů dokáže jednorožec jedním bodnutím zabít i slona, většinou však bývá považován za mírné a plaché zvíře, jehož jde chytit pouze za pomoci čisté panny. Jenom k takové dívce se přiblíží, položí hlavu do klína a nechá se poslušně odvést. Na jednorožcích, ať už vypadali jakkoliv, byl nejzajímavější právě onen pověstný roh, pro nějž byl, podle mytologie, vybíjen. Vždy byl vznešeným tvorem, který symbolizoval lásku a čistotu, v Číně byl znamením králů. To vše mu vydrželo dodnes.
Zdroj:www.zuperblog,blog.cz

Pegasové

28. dubna 2008 v 20:56 | Zdroj
Je v řecké mytologii okřídlený kůň, syn boha moří Poseidóna a Medúsy. Vyprávění o jeho původu se liší. Podle jednoho z nich vyskočil Pegas z těla své matky Medúsy poté, co jí Perseus uťal hlavu. Jiná verze vypráví, že vyskočil ze země, na níž dopadla Medúsina krev.Pegas pomohl Bellerofontovi v jeho boji s chimérami a Amazonkami. Existuje mnoho příběhů, v nichž se spolu nacházejí Pegas a Bellerofontés.Podle mytologického příběhu byl Pegas proměněn v jedno ze souhvězdí, ale pera jeho křídel dopadla na zem blízko Tarsu a dala tak pojmenování tomuto městu. V umění bývá zobrazován jako atribut básníků
Zdroj: www.zuperblog.blog.cz